Bertline - nawigacja
Strona główna \ O firmie

O firmie

11+ lat doświadczenia

Jesteśmy firmą, która działa na rynku medycznym nieprzerwanie od 2005 roku. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, która jest niezbędna, aby oferować produkty najwyższej jakości. Nasze meble oraz asystory kierujemy przede wszystkim do klientów, którzy poszukują rozwiązań nietypowych, nowatorskich i indywidualnie dostosowanych do ich potrzeb, a nie sztampowych, które można znaleźć u konkurencji.

Wyjątkowe wyroby dla wyjątkowych klientów

Nie bez powodu nasze hasło brzmi: „Wyjątkowe wyroby dla wyjątkowych klientów”. Do każdego zamówienia podchodzimy z taką samą dokładnością i wszystkich klientów traktujemy z najwyższym szacunkiem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolony klient to najwyższa wartość dla każdego przedsiębiorstwa. Potwierdzają to nasi dotychczasowi odbiorcy, którzy nam zaufali i z powodzeniem współpracują z nami od początku istnienia firmy.

Rozwój

Na rynku istniejemy od 2005 roku. Przez cały ten czas stawialiśmy na rozwój firmy i poszerzanie oferty o nowe i innowacyjne produkty. Dzięki temu nie tylko możemy pochwalić się wieloma, zaufanymi klientami, ale też portfolio przystosowanym do potrzeb każdego odbiorcy. Wychodzimy z założenia, że jeśli firma stoi w miejscu, to tak naprawdę cofa się w rozwoju.