Bertline - nawigacja
Strona główna \ O firmie \ Jakość wykonania

Jakość wykonania

Jakość wykonania naszych mebli

W naszej pracy cenimy sobie nie tylko zaufanie i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Przede wszystkim stawiamy na jakość naszych produktów przy zachowaniu rozsądnej ceny. Wiemy, że tylko w ten sposób nasi odbiorcy będą w pełni zadowoleni ze świadczonych usług i dostarczonych rozwiązań. Właśnie dlatego we wszystkich produktach stosujemy najwyższej jakości materiały, jak chociażby:

    Corian,
    Szkło,
    PCV,
    Akryl,
    Poliwęglan,
    Kompozyty.

Wszystkie są odporne na wodę i środki dezynfekcyjne, więc doskonale nadają się do stosowania w gabinetach medycznych oraz salach operacyjnych i zabiegowych. Z tego samego powodu nie stosujemy materiałów drewnopodobnych, w tym płyt wiórowych laminowanych lub MDF.

Corian

Materiał na którym tworzymy to Corian. Corian staje się wszystkim, czym nakaże mu być Twoja wyobraźnia artystyczna. Corian jest nieporowaty i odporny na zanieczyszczenia. Łatwo utrzymać go w czystości, przez co doskonale sprawdza się w szpitalach i miejscach przygotowania żywności. Jest także odporny i łatwo go odnawiać, ponieważ jest równomiernie zabarwiony. Ponadto płyty Corian wykazują niską emisję lotnych związków organicznych, są nietoksyczne i niealergizujące dla ludzi. Corian ma dożywotnią gwarancję użytkowania.

Zobacz kolornik

Rozwiązania

Zdajemy sobie sprawę, że każdy nasz klient może mieć zupełnie inne potrzeby i wymagania. Przez lata wypracowaliśmy unikalne rozwiązania i podnosiliśmy nasze możliwości technologiczne. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy zbyt trudnych do zrealizowania.

Jeśli potrzebujesz produktów idealnie dostosowanych do danego gabinetu lub sali, to właśnie tym się zajmujemy. Termoformowanie kompozytów i tłoczenie głębokie, grawerowanie i cięcie laserowe, a także obróbka CNC nie są dla nas żadnym wyzwaniem. Jednocześnie współpracujemy z grupą projektantów, więc nasze produkty nie tylko oferują najwyższą jakość, ale także są praktyczne i dobrze się prezentują.

about-3

about-1

about-6

about-2